Vanaf 1 juli 2025 verhogen we normaal gesproken de huur van je woning. Voor 1 mei krijg je een brief. Hier lees je ook het laatste nieuws over de huurbevriezing.
Op woensdag 16 april kwam het nieuws naar buiten dat de regering de sociale huur wil bevriezen. Dit betekent dat de huren niet omhoog gaan. Deze wet moet nog worden goedgekeurd door de Tweede en Eerste Kamer. Net als jij hebben we hierover veel vragen.
Het kan dus zijn dat deze huurverhoging toch doorgaat. Daarom krijg je wel de brief over de huurverhoging. Deze moet je voor 1 mei ontvangen.
Als de huurverhoging niet doorgaat betekent dit dat je kale huur niet omhoog mag als je in een sociale huurwoning woont. Dan draaien we de huurverhoging terug en krijg je hierover een bericht.
Lees hieronder extra informatie over de huurverhoging die voor jou goed is om te weten.